Smutná zpráva

S hlubokým zármutkem oznamujeme všem přátelům a známým, že dnes zemřel  dlouholetý člen našeho sboru pan Jiří Žamboch, výborný zpěvák, muzikant a skvělý člověk.

2 komentáře u „Smutná zpráva

  1. Jirku Žambocha jsem poznal za jeho působení v Pěveckém sdružení severočeských učitelů v Mostě. Pracoval několik let ve výboru sboru, byl jeho velkou posilou jak po stránce pěvecké, tak organizační. Byl to skvělý člověk a kamarád. Čest jeho památce!

  2. Vzpomínka na Jiřího Žambocha
    Dne 26. března 2017 by se Jirka dožil 80 let. Když jsem v 12. listopadu 2016 uváděl v Oddací síni na zámku v Teplicích koncert cimbálové Moravské kapely, jejíž byl vedoucím a primášem byl Jirka ještě v plný energie. Koncert trval asi dvě hodiny. Obdivoval jsem Jirkův výkon a výdrž. Na koncertě se sešli Jirkovo příbuzní a známí. Atmosféra koncertu byla vynikající. Jirka plánoval další koncerty Moravské kapely a byl plný dalších plánů.
    S Jirkou jsem se skamarádil za jeho působení ve výboru Pěveckého sdružení severočeských učitelů Most. Pořádali jsme koncerty PSSU, sháněli sponzory a také jsme se scházeli v restauraci „Na Kovárně“ v Proboštově, kde jsme spolu diskutovali.
    Budu na tebe Jirko stále vzpomínat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.